Mauritius East Coast wczasy

W tak barwnym regionie, za który uważany jest Mauritius East Coast wakacje okażą się fantastyczną przygodą i dostarczą wielu wrażeń. Mauritius to stosunkowo nieduża wyspa oblewana przez wody Oceanu Indyjskiego i znajdująca się ok. 1000 km od Madagaskaru. Osobom lubiącym aktywne wczasy Mauritius East Coast z pewnością przypadnie do gustu, ponieważ tutejsze plaże są idealnym miejscem dla amatorów różnych sportów wodnych – np. nurkowania, kajakarstwa, kitesurfingu. Wakacje na Mauritius East Coast warto zaplanować zwłaszcza w okolicy Belle Mare, jednego z regionów najpopularniejszych turystycznie.


Mauritius East Coast 2021

Katalog wycieczek wakacyjnych Mauritius East Coast 2021 zawiera szereg propozycji dostosowanych do potrzeb różnych grup turystów – znajdziesz w nim udogodnienia dla rodzin z dziećmi, ale nasza oferta spodoba się również osobom podróżującym we dwójkę lub w większej grupie znajomych. Na Mauritius East Coast wczasy można spędzić zarówno aktywnie, jak i leniwie, korzystając z białych, szerokich plaż i ciepłej wody Oceanu Indyjskiego. Szeroki przekrój możliwości organizacji czasu sprawia, że wschodnie wybrzeże wyspy jest popularnym kierunkiem turystycznym.

Przydatne informacje o Mauritius East Coast

  • Stolica: Port Louis.
  • Waluta: rupia maurytyjska.
  • Języki: angielski, francuski.
  • Szczepienia: nie są wymagane (w niektórych przypadkach konieczne jest szczepienie przeciwko żółtej febrze).
  • Powierzchnia: ponad 2000 km2.
Mauritius East Coast - mapa
Mauritius East Coast - pogoda

Klimat na Mauritius East Coast

Niezależnie od tego, jaki miesiąc wybierzesz na wakacje Mauritius East Coast przywita Cię słoneczną pogodą. Przez cały rok temperatury wynoszą tu ok. 25 stopni, na wyspie występują również częste opady deszczu, zazwyczaj jednak nie są one uciążliwe dla turystów.

Regiony na Mauritius East Coast

Wschodnie wybrzeże jest jednym z najlepiej rozwiniętych turystycznie regionów na całej wyspie. Popularne miasto stanowi Belle Mare w dystrykcie Flacq.

Polecane hotele na Mauritius East Coast

Wczasy na Mauritius East Coast zawsze odbywają się w wygodnych hotelach oferujących pakiet dodatkowych usług.

Polecane last minute na Mauritius East CoastLAST MINUTE

Regularnie zamieszczamy na naszej stronie internetowej propozycje last minute, ale ich dostępność ulega dynamicznym zmianom. Zachęcamy do regularnych wizyt.