Mauritius North Coast wczasy

Zaplanuj na Mauritius North Coast wakacje dla całej rodziny i ciesz się wspaniałym słońcem oraz niepowtarzalną atmosferą niewielkiej wyspy na Oceanie Indyjskim. Na północnym wybrzeżu czekają na Ciebie malownicze plaże, barwne rafy koralowe, fascynujące zabytki i luksusowe ośrodki turystyczne. Bez względu na to, czy szukasz słodkiego relaksu na leżaku, czy wolisz spędzić bardziej aktywne wczasy Mauritius North Coast na pewno sprosta Twoim wymaganiom.


Mauritius North Coast 2021

Sprawdź, co kryje się pod ofertą zatytułowaną Mauritius North Coast 2018. Komfortowe połączenia lotnicze, luksusowe hotele z nowoczesnymi udogodnieniami i wyżywieniem all inclusive, a do tego najpiękniejsze kurorty w północnej części wyspy. Jeśli szukasz miejsca, aby zorganizować dla swoich najbliższych egzotyczne wakacje Mauritius North Coast i organizowane przez nas wyjazdy z pewnością okażą się dobrym wyborem.

Przydatne informacje o Mauritius North Coast

  • Wiza: nie jest wymagana, trzeba przedstawić paszport z kilkudniowym okresem ważności od daty planowanego powrotu, zadeklarować bilet powrotny oraz środki na utrzymanie (100 USD dziennie/osoba).
  • Szczepienia: nie są wymagane.
  • Waluta: rupia maurytyjska.
  • Obowiązujący język: kreolski, angielski i francuski.
  • Napięcie elektryczne: 220 v lub 230 v.
  • Czas: UTC +4
  • Lot: około 12 godzin.
  • Sposób komunikacji: ruch lewostronny, można korzystać z autobusów i taksówek.
Mauritius North Coast - mapa
Mauritius North Coast - pogoda

Klimat na Mauritius North Coast

Wyspa leży w strefie klimatu podzwrotnikowego, ale jest on bardzo łagodny i przyjemny. Największe upały przypadają na grudzień, styczeń i luty, a intensywne opady pojawiają się w lutym i marcu. Najlepszym okresem, by odwiedzić Mauritius są miesiące między kwietniem a czerwcem oraz między wrześniem a grudniem. Jeśli w tym czasie wyjedziesz na Mauritius North Coast wczasy bez wątpienia będą słoneczne!

Regiony na Mauritius North Coast

Mauritius North Coast to piękne plaże, zarówno te zagospodarowane i przygotowane dla turystów, jak i zaciszne, opustoszałe - jak np. La Cuvette. Cap Malhereux jest uroczą wioską rybacką z ciekawą zabudową i sielską atmosferą. U wybrzeża znajduje się wiele malutkich wysepek, na które można popłynąć wynajętą łodzią.

Polecane hotele na Mauritius North Coast

Dopilnujemy, by Twoje wczasy na Mauritius North Coast upłynęły w luksusowych warunkach. Dla naszych klientów wybraliśmy nowoczesne hotele z restauracjami, barami, basenami, strefami spa oraz licznymi animacjami dla dzieci i dorosłych.

Polecane last minute na Mauritius North CoastLAST MINUTE

Przekonaj się, jak fantastycznie możesz spędzić wakacje na Mauritius North Coast. Zarezerwuj wczasy już dziś.