Mauritius South Coast wczasy

Jeśli szukasz barwnego i egzotycznego regionu na wczasy Mauritius South Coast będzie odpowiednim miejscem. Południowe wybrzeże wyspy jest urozmaicone oraz niezwykle malownicze, obfituje w wyjątkowe skalne formacje, zaciszne zatoczki, a także złociste plaże, przy których wyrosły luksusowe hotele i kompleksy turystyczne. A wszystko to w otoczeniu bujnej, tropikalnej roślinności. Zaplanuj na Mauritius South Coast wczasy dla całej rodziny i korzystaj ze wspaniałych walorów wyspy na Oceanie Indyjskim.


Mauritius South Coast 2018

Z myślą o wczasowiczach poszukujących szczypty egzotyki, stworzyliśmy ofertę Mauritius South Coast 2018. Przeniesie Cię ona wprost na urzekającą, skąpaną w zieleni wyspę, gdzie panują znakomite warunki do leniwego odpoczynku, wędrówek i uprawiania sportów wodnych. Zadbaliśmy o komfortowe hotele all inclusive, wygodne połączenia lotnicze oraz profesjonalną opiekę na miejscu. Spędzisz na Mauritius South Coast wakacje życia!

Przydatne informacje o Mauritius South Coast

  • Ważne dokumenty: wiza nie jest potrzebna, należy posiadać ważny paszport, bilet powrotny oraz środki na utrzymanie w wysokości 100 USD os/dzień.
  • Waluta: rupia maurytyjska.
  • Zdrowie: nie ma wymogów dotyczących szczepień.
  • Obowiązujący język: angielski, francuski oraz kreolski.
  • Napięcie elektryczne: 220 v albo 230 v.
  • Czas: UTC +4, zimą +3 godziny, latem +2 godziny.
  • Przelot: 12 godzin.
  • Transport na wyspie: obowiązuje ruch lewostronny. Dobrze rozwinięta linia autobusowa. Można korzystać z taksówek.
Mauritius South Coast - mapa
Mauritius South Coast - pogoda

Klimat na Mauritius South Coast

Można tutaj zaplanować fantastyczne wakacje Mauritius South Coast leży bowiem w strefie łagodnego klimatu podzwrotnikowego. Wyspę najlepiej odwiedzać między kwietniem a czerwcem lub między wrześniem a grudniem. Najbardziej upalnie jest w grudniu, styczniu i lutym, kiedy temperatury przekraczają 30 stopni. Intensywne opady pojawiają się na Mauritiusie w lutym oraz marcu.

Regiony na Mauritius South Coast

Bel Ombre to malownicza miejscowość nad Oceanem Indyjskim, gdzie złociste plaże i błękit fal cudownie kontrastują z zielenią lasów i pól. Położona nieco na wschód miejscowość Souillac stanowi idealne miejsce, by posmakować kolonialnej atmosfery wyspy. Znajdująca się tam plaża Gris Gris jest uznawana za jedną z najpiękniejszych na Mauritiusie.

Polecane hotele na Mauritius South Coast

Twoje wczasy na Mauritius South Coast na pewno będą udane. Zamieszkasz w nowoczesnym hotelu z wszelkimi udogodnieniami. Czekają na Ciebie ciekawe zajęcia animacyjne, zabiegi relaksujące, sporty wodne i plażowe oraz wiele innych atrakcji.

Polecane last minute na Mauritius South CoastLAST MINUTE

Wakacje na Mauritius South Coast stanowią interesującą formę rodzinnego wypoczynku. Zarezerwuj last minute i ciesz się relaksem na jednej z najpiękniejszych wysp świata.