Mauritius South East Coast wczasy

Zaplanuj swój urlop w miejscu, gdzie poszarpane klify stromo opadają do błękitnego oceanu, plaże są wysypane miękkim, białym piaskiem, a zielone pola i plantacje ciągną się po horyzont. Jeśli w takiej scenerii chcesz spędzić wczasy Mauritius South East Coast to kierunek turystyczny stworzony dla Ciebie. Na Mauritius South East Coast wakacje są gwarancją przygody i niezapomnianych przeżyć.


Mauritius South East Coast 2021

Bez względu na to, czy szukasz osamotnionych, cichych plaż, czy tętniących życiem kurortów oferujących niezliczone rozrywki na wakacje Mauritius South East Coast sprosta Twoim oczekiwaniom. Zapoznaj się z naszą ofertą Mauritius South East Coast 2021 i przekonaj się, co proponujemy na najbliższe miesiące.

Przydatne informacje o Mauritius South East Coast

  • WIZA: brak wizy, wymagany paszport z terminem ważności przekraczającym datę opuszczenia wyspy, bilet powrotny oraz środki na pobyt.
  • WALUTA: rupia maurytyjska. Większość hoteli i restauracji akceptuje karty kredytowe.
  • STREFA CZASOWA: UTC +4.
  • JĘZYK: kreolski, francuski oraz angielski.
  • SZCZEPIENIA: niewymagane.
  • TRANSPORT: ruch lewostronny. Dobrze rozwinięta linia autobusowa. Można też korzystać z taksówek.
Mauritius South East Coast - mapa
Mauritius South East Coast - pogoda

Klimat na Mauritius South East Coast

Na Mauritiusie panuje bardzo przyjemny klimat podzwrotnikowy. Najcieplej jest od listopada do kwietnia. Jeśli w tym czasie odwiedzisz Mauritius South East Coast wczasy na pewno będą słoneczne.

Regiony na Mauritius South East Coast

Południowo-wschodnia część wyspy jest zróżnicowana i niezwykle piękna. Okolice Mahébourga i Pointe d’Esny to piaszczyste plaże z łagodnym zejściem do wody. W pobliżu Blue Bay panują świetne warunki do nurkowania. Riviére des Galets to wspaniałe miejsce dla miłośników surfingu.

Polecane hotele na Mauritius South East Coast

Wczasy na Mauritius South East Coast to gwarancja zakwaterowania w komfortowych hotelach. Na miejscu znajdziesz wszystko, co niezbędne dla wspaniałego wypoczynku, czyli restauracje, centra sportowe i strefy z zabiegami spa, a nawet udogodnienia stworzone z myślą o najmłodszych wczasowiczach.

Polecane last minute na Mauritius South East CoastLAST MINUTE

Chcesz spędzić wakacje na Mauritius South East Coast? Zapoznaj się z naszą ofertą last minute.