Mauritius South West Coast wczasy

Chcesz uciec od szarugi za oknem i spędzić urlop w słonecznym raju? Zapoznaj się z naszą ofertą i zaplanuj na Mauritius South West Coast wczasy dla całej rodziny. Ta zielona, pokryta lasami deszczowymi wyspa znakomicie nadaje się na rodzinny wypoczynek. Jej plaże są złociste i wysypane miękkim piaskiem, a woda przejrzysta i przyjemnie ciepła. Świetne warunki do uprawiania sportów wodnych oraz barwne rafy koralowe pozwalają zorganizować na Mauritius South West Coast wakacje aktywne, a bliskość stolicy - Port Louis zachęca do zwiedzania.


Mauritius South West Coast 2021

Oferta Mauritius South West Coast 2021 została skrojona na miarę najbardziej wymagających klientów. Zapoznaj się z jej szczegółami, aby przekonać się, jak wiele korzyści kryje. Komfortowe połączenia lotnicze, all inclusive w najlepszych hotelach, dogodne terminy orz najpiękniejsze lokalizacje. Zaplanuj razem z nami swoje wymarzone wakacje Mauritius South West Coast jest do tego idealnym miejscem!

Przydatne informacje o Mauritius South West Coast

  • WIZA: nie jest wymagana przy pobycie do 90 dni. Należy spełnić następujące warunki: posiadać bilet powrotny, środki na utrzymanie podczas pobytu na Mauritiusie (ok.100 USD na dzień) oraz paszport z datą ważności co najmniej kilku dni od daty opuszczenia wyspy,
  • CZAS: UTC +4.
  • JĘZYK: angielski, francuski oraz kreolski.
  • TRANSPORT: obowiązuje ruch lewostronny, po wyspie można poruszać się autobusami i taksówkami.
  • CZAS LOTU: ok.12 godz.
  • WALUTA: rupia maurytyjska.
  • NAPIĘCIE: 220 V.
Mauritius South West Coast - mapa
Mauritius South West Coast - pogoda

Klimat na Mauritius South West Coast

Wyspa leży w strefie klimatu zwrotnikowego wilgotnego. Największe upały przypadają na okres między grudniem a marcem, w tym czasie mogą występować również cyklony. Od maja do października trwa okres zimowy i temperatury obniżają się, ale nadal jest ciepło i słonecznie. Jeśli chcesz zaplanować egzotyczne wczasy Mauritius South West Coast okaże się doskonałym miejscem.

Regiony na Mauritius South West Coast

Południowo-zachodnie wybrzeże wyspy to piękne plaże i znakomite warunki do kąpieli. Odwiedź plażę La Morne, która kusi złocistym piaskiem oraz łagodnymi falami, a także Flic en Flac z łagodnym zejściem do wody. Rafa koralowa otaczająca wschodnie wybrzeże to raj dla nurków, na północy panują z kolei świetne warunki do surfowania. A jeśli szukasz okazji do zwiedzania, odwiedź Park Narodowy Black River Gorges albo Port Louis.

Polecane hotele na Mauritius South West Coast

Decydując się na wakacje na Mauritius South West Coast, jesteś meldowany w najlepszych hotelach all inclusive, które gwarantują wszelkie wygody i zapewniają obsługę na najwyższym poziomie.

Polecane last minute na Mauritius South West CoastLAST MINUTE

Zarezerwuj wczasy na Mauritius South West Coast w korzystnej cenie i ciesz się niepowtarzalną atmosferą wyspy na Oceanie Indyjskim.