Mauritius West Coast wczasy

Bezkresny, błękitny ocean, bajkowe plaże wysypane delikatnym piaskiem oraz kołysana orzeźwiającym wiatrem tropikalna roślinność – jeśli właśnie tak wyobrażasz sobie idealne wczasy Mauritius West Coast czeka właśnie na Ciebie! Ukształtowanie terenu gwarantuje tu łagodne zejścia do wody, co pozwala planować na Mauritius West Coast wakacje dla całej rodziny. Miejsce oferuje również wspaniałe warunki do uprawiania sportów wodnych i bliskość dzikiej, nieskażonej przyrody.


Mauritius West Coast 2021

Dzięki wspaniałym ofertom, jakie zaplanowaliśmy na Mauritius West Coast 2021 rok możesz wspominać pod kątem fantastycznej wakacyjnej przygody. Z myślą o Twoim zadowoleniu przygotowaliśmy hotele w najpiękniejszych kurortach zachodniego wybrzeża, dogodne połączenia lotnicze oraz korzystne formuły wypoczynku. Już dzisiaj zapoznaj się z propozycjami i pozwól nam zorganizować na Mauritius West Coast wczasy zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Przydatne informacje o Mauritius West Coast

  • Wiza: nie jest wymagana, trzeba mieć paszport, którego termin przekracza o kilka dni datę planowanego powrotu, przedstawić bilet powrotny oraz środki na utrzymanie w wysokości 100 USD dziennie/os.
  • Szczepienia: brak wymogów.
  • Czas lokalny: zimą +3 godziny, latem +2 godziny w stosunku do czasu w Polsce.
  • Waluta: rupia maurytyjska.
  • Napięcie elektryczne: w zależności od kurortu 220 v/230 v.
  • Język: angielski, ale także francuski oraz kreolski.
  • Czas przelotu: prawie 12 godzin.
  • Komunikacja na miejscu: wypożyczone samochody i skutery. Można także korzystać z autobusów lub taksówek. Ruch drogowy – lewostronny.
Mauritius West Coast - mapa
Mauritius West Coast - pogoda

Klimat na Mauritius West Coast

Łagodny podzwrotnikowy klimat wyspy daje gwarancję wspaniałego wypoczynku. Optymalne warunki do wypoczynku panują od kwietnia do czerwca oraz od września do grudnia. Jeśli lubisz naprawdę wysokie temperatury w wakacje Mauritius West Coast odwiedź w grudniu lub styczniu, bo wtedy jest najgoręcej. Luty i marzec to z kolei czas wzmożonych opadów.

Regiony na Mauritius West Coast

Piękne plaże we Flic en Flac to wymarzone miejsce na wypoczynek z dzieckiem, co jest zasługą łagodnych zejść do wody i licznych płycizn. Kilkanaście kilometrów na wschód znajduje się park rozrywki z atrakcjami dla dzieci i dorosłych, a kierując się na południe, trafisz na nowoczesne pola golfowe. W Tamarin znajduje się ładna publiczna plaża, a w Grande Riviere Noire marina.

Polecane hotele na Mauritius West Coast

Nowoczesne i komfortowo urządzone hotele z wszelkimi udogodnieniami zapewniają, że wczasy na Mauritius West Coast upłyną w atmosferze luksusu.

Polecane last minute na Mauritius West CoastLAST MINUTE

Zapoznaj się z ofertami last minute. To sposób na wakacje na Mauritius West Coast w korzystnej cenie.