Denis Island wczasy

Jeśli jeszcze nie wybrałeś, dokąd polecieć na tegoroczne wakacje Denis Island to region, w którym można spędzić idealny urlop. Niewielka wyspa leżąca w obrębie Seszeli zachwyca krajobrazami – bujna, tropikalna roślinność i ciepły Ocean Indyjski przyciągają turystów spragnionych regenerującego odpoczynku w egzotycznym obszarze świata. Ponadto o tym, że na Denis Island wczasy zawsze są udane, przesądza słoneczna pogoda, która utrzymuje się tutaj przez cały rok. Duży atut wyspy stanowi też jej niewielka powierzchnia (nieco ponad 1 km2) – goście mają w zasięgu ręki zarówno rajskie plaże, jak i wszystkie atrakcje hotelowe. Malownicze widoki i luksusowe zakwaterowanie sprawiają, że na Denis Island wakacje bardzo często organizują młode pary, celebrujące tutaj swój miesiąc miodowy.


Denis Island 2021

W ramach oferty Denis Island 2021 uwzględniliśmy szereg udogodnień, dzięki którym urlop upłynie Ci w komfortowych warunkach. Najważniejszą zaletą  jest luksusowy hotel, zapewniający dostęp do wielu dodatkowych usług. Warto skorzystać przede wszystkim z różnych zabiegów SPA wykonywanych przez doświadczony personel stosujący najwyższej jakości kosmetyki, najczęściej bazujące na lokalnych, w pełni naturalnych produktach. Poza tym wakacje na Denis Island będą Ci się kojarzyć z aromatyczną kuchnią, ponieważ serwowane w hotelu dania przygotowywane są przez bardzo dobrych kucharzy.

Przydatne informacje o Denis Island

  • Powierzchnia wyspy: ponad 1 km2.
  • Liczba mieszkańców: ok. 80 osób.
  • Transport: samolot (na wyspie znajduje się pas startowy), łodzie.
  • Wiza: brak obowiązku wizowego dla obywateli Polski (wyjazd 90-dniowy).
  • Waluta: rupia seszelska.
Denis Island - mapa
Denis Island - pogoda

Klimat na Denis Island

Turystów przylatujących na wczasy Denis Island wita wysokimi temperaturami i błękitnym niebem. Niezależnie od pory roku możesz spodziewać się ok. 30-stopniowych upałów.

Regiony na Denis Island

Denis Island to bardzo mała wyspa – najważniejszymi punktami są hotel i szerokie, białe plaże.

Polecane hotele na Denis Island

Gwarantujemy, że będziesz zadowolony z jakości zakwaterowania. Apartamenty na Denis Island to jedne z najbardziej luksusowych w całym archipelagu Seszeli.

Polecane last minute 2021 na Denis IslandLAST MINUTE

Wczasy na Denis Island można zorganizować w dowolnej porze roku, dlatego jest to też świetny kierunek na wyjazdy last minute.