Fregate Island wczasy

Pozwól się oczarować bajkowym krajobrazom Seszeli i zarezerwuj na Fregate Island wczasy dla siebie oraz najbliższych. Relaksuj się tam, gdzie ocean łagodnie obmywa perłowe plaże, a w powietrzu unosi się słodki zapach migdałowca. Dla poszukujących kameralnej atmosfery i ciszy w wakacje Fregate Island są idealną propozycją.


Fregate Island 2021

Nie odkładaj w nieskończoność decyzji o egzotycznych podróżach – na wizytę na Fregate Island 2018 rok jest świetną porą. Opracowaliśmy interesującą ofertę ekskluzywnych wczasów. Obejmuje ona dogodne połączenia lotnicze oraz zakwaterowanie w komfortowym hotelu na wyspie. Z myślą o Twoim zadowoleniu proponujemy na Fregate Island wakacje all inclusive – czyli takie, na których skoncentrujesz się wyłącznie na przyjemnościach.

Przydatne informacje o Fregate Island

  • GEOGRAFIA: Fregate Island to wysepka o powierzchni 2,19 km². Leży ok. 55 km na północny-wschód od Mahé.
  • WIZA: wymagany ważny paszport oraz bilet powrotny. Brak obowiązku wizowego.
  • JĘZYK: kreolski, angielski oraz francuski.
  • WALUTA: rupia seszelska. Hotele honorują karty kredytowe.
  • SZCZEPIENIA: brak wymogów.
  • NAPIĘCIE: 240 V – warto zaopatrzyć się w przejściówkę.
  • CZAS LOKALNY: latem należy dodać dwie godziny do czasu polskiego, zimą trzy.
  • CZAS TRWANIA LOTU: ok. 12 godzin.
Fregate Island - mapa

Klimat na Fregate Island

Jeśli szukasz miejsca, które zagwarantuje słoneczne i upalne wczasy Fregate Island jest świetnym wyborem. Wyspa znajduje się w strefie działania klimatu równikowego wilgotnego o odmianie monsunowej. Praktycznie przez cały rok temperatury wody i powietrza są zbliżone do 30 stopni Celsjusza. 

Regiony na Fregate Island

Fregate Island jest małym, turystycznym rajem, a przy okazji także rezerwatem przyrody. Infrastruktura hotelowa rozwinęła się na północno-wschodnim wybrzeżu wyspy. Znajduje się tu wiele zacisznych plaż i malowniczych zatok Anse Parc, Anse Victorin oraz Grand Anse.

Polecane hotele na Fregate Island

Jeśli marzą Ci się spokojne wakacje na Fregate Island, świetnie trafiłeś! Położony w tropikalnym ogrodzie nad oceanem hotel zapewnia obsługę według najwyższych standardów. Na miejscu czekają restauracje, baseny, centrum fitness i spa, a także wiele innych atrakcji.

Polecane w ofercie LAST MINUTE

Zdecydowałeś się na wczasy na Fregate Island? Zapoznaj się z ofertą last minute!