La Digue Island wczasy

Nie wzdychaj dłużej do pocztówek z pięknymi krajobrazami Seszeli. Zarezerwuj na La Digue Island wczasy w dobrej cenie i przeżyj własną, egzotyczną przygodę. Zieleń tropikalnych lasów, błękit oceanu, perłowy odcień plaż poprzetykanych malowniczymi granitowymi głazami tworzy wymarzoną scenerię do błogiego relaksu. Jeśli masz ochotę na ekskluzywne wczasy La Digue Island jest ku temu idealnym miejscem.


La Digue Island 2021

Z myślą o wakacyjnych wojażach stworzyliśmy ofertę La Digue Island 2021. Zapoznaj się z jej szczegółami, aby przekonać się, jak cudownie wygląda wypoczynek na tej rajskiej wyspie. Komfortowy transport samolotem na Seszele, zakwaterowanie w najpiękniejszych hotelach, a także opieka naszych partnerów z firm lokalnych to tylko niektóre z atutów tej oferty. Na La Digue Island wakacje spędzisz naprawdę luksusowo.

Przydatne informacje o La Digue Island

  • POŁOŻENIE: ok. 50 km na północny-wschód od Mahé.
  • STREFA CZASOWA: UTC+4.
  • CZAS TRWANIA LOTU: ok 12 godzin.
  • WIZA: nie ma obowiązku wizowego, należy przedstawić ważny paszport oraz bilet powrotny.
  • SZCZEPIENIA: niewymagane.
  • JĘZYK: kreolski, angielski, a także francuski.
  • WALUTA: rupia seszelska. W hotelach powszechne jest przyjmowanie kart kredytowych.
  • NAPIĘCIE: 240 V – przyda się przejściówka.
La Digue Island - mapa
La Digue Island - pogoda

Klimat na La Digue Island

Klimat równikowy wybitnie wilgotny gwarantuje wysokie temperatury i wilgotność powietrza przez cały rok. Najcieplej jest od grudnia do kwietnia, najchłodniejsze miesiące na Seszelach to lipiec i sierpień. Jeśli marzą Ci się tropikalne wakacje La Digue Island jest propozycją idealną dla Ciebie.

Regiony na La Digue Island

La Digue zajmuje ok. 10 km² powierzchni. Zamieszkane miasteczka – La Rèunion, La Passe oraz turystyczne resorty rozwinęły się na zachodnim wybrzeżu wyspy. Tam też znajduje się najsłynniejsza plaża Anse Source d’Argent.

Polecane hotele na La Digue Island

Decydując się na wakacje na La Digue Island, trafiasz do najlepszych ośrodków na wyspie, gdzie czekają na Ciebie liczne atrakcje z restauracjami, barami, basenami i spa.

Polecane last minute na La Digue Island LAST MINUTE

Przekonaj się, w jak atrakcyjnych cenach oferujemy wczasy na La Digue. Last minute to idealny sposób na egzotyczne podróże.