North Island wczasy

Jeśli szukasz najlepszego miejsca na wczasy North Island będzie na pewno bardzo dobrym wyborem. Ta niewielka wyspa znajduje się na Oceanie Indyjskim i należy do Seszeli, przyciągających turystów z całego świata wspaniałymi krajobrazami. Na North Island wakacje upłyną Ci na licznych aktywnościach sportowych – tutejsze plaże i laguny są rajem dla amatorów uprawiania wszelkich dyscyplin sportu związanych z wodą. Zachwyci Cię również tropikalna przyroda, a luksusowe apartamenty pozwolą solidnie wypocząć, z dala od zgiełku dużych miast i hałaśliwych kurortów. Dlatego dla klientów, którym zależy, by wyjechać na spokojne, w pełni regenerujące wakacje North Island stanowią najlepszy cel podróży.


North Island 2021

W katalogu North Island 2021 zamieściliśmy oferty wycieczek organizowanych w wysokiej klasy hotelu willowym. Do dyspozycji gości pozostają komfortowe apartamenty zlokalizowane przy plaży i wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty. Na wyspie znajdują się też centra sportowe i SPA, dzięki czemu organizowane na North Island wczasy przypadną do gustu każdemu. Wyspa stanowi także kierunek często wybierany przez młode małżeństwa, które chętnie spędzają tutaj swój miesiąc miodowy.

Przydatne informacje o North Island

  • Powierzchnia wyspy: ok. 2 km2.
  • Liczba mieszkańców: ok. 150 osób.
  • Język: z personelem można porozumieć się w języku angielskim.
  • Waluta: rupia seszelska.
North Island - mapa
North Island - pogoda

Klimat na North Island

Słoneczna pogoda to jeden z największych atutów Seszeli. Wakacje na North Island udadzą się więc o każdej porze roku, warto jednak zabezpieczyć się przed ok. 30-stopniowymi upałami i zabrać ze sobą kosmetyki z wysokimi filtrami UV.

Regiony na North Island

North Island to niewielka wyspa zamieszkiwana przez ok. 150 osób. Można więc zwiedzić cały jej obszar podczas jednego spaceru.

Polecane hotele na Wyspie Północnej

Wczasy na North Island są jednymi z najbardziej luksusowych na świecie. Oprócz malowniczych krajobrazów turyści mogą zachwycić się również lokalną kuchnią czy zabiegami SPA i masażami przeprowadzanymi przez wykwalifikowany hotelowy personel.

Polecane last minute na North IslandLAST MINUTE

Oferty last minute na Seszelach pojawiają się z różną częstotliwością. Osoby zainteresowane tego typu wczasami zachęcamy do śledzenia informacji na stronie internetowej naszego biura podróży.