Praslin Island wczasy

Druga co do wielkości wyspa Archipelagu Seszeli zachwyci Cię niebiańskimi plażami oraz przyrodą w najczystszej postaci. Zaplanuj na Praslin Island wczasy ze szczyptą egzotyki i poczuj, czym jest błogi relaks w cieniu rozkołysanych palm. Korzystaj z wygód luksusowych resortów, przemierzaj lasy równikowe i oddawaj się sportom wodnym. To od Ciebie zależy, jak spędzisz wymarzone wakacje Praslin Island pozwoli zorganizować je na wiele sposobów.


Praslin Island wczasy

Nie odkładaj w nieskończoność egzotycznych wyjazdów i wycieczki na Praslin Island 2021 rok to świetny czas na zaplanowanie wypoczynku na Seszelach. Zapoznaj się z naszą aktualną ofertą i przekonaj się, co ciekawego przygotowaliśmy z myślą o Twoim urlopie. Najpiękniejsze zakątki wyspy, luksusowe hotele, all inclusive w najlepszym wydaniu, a także dogodne połączenia lotnicze. Czego więcej potrzeba, by spędzić na Praslin Island wakacje życia?

Przydatne informacje o Praslin Island

  • Wiza: nie jest wymagana, trzeba mieć paszport z sześciomiesięcznym okresem ważności od daty wyjazdu z Seszeli oraz okazać bilet powrotny.
  • Język: kreolski, ale także francuski i angielski
  • Waluta: rupia seszelska. Płatności można też dokonywać dolarami lub kartami, np. Visa.
  • Komunikacja: ruch lewostronny, prawo jazdy międzynarodowe. Między wyspami kursują samoloty oraz łodzie.
  • Szczepienia: brak wymogów.
  • Napięcie: 220 lub 240 v, wtyczki typu brytyjskiego.
  • Strefa czasowa na Seszelach: UTC+4
  • Przelot: ok.12 godzin.
Praslin Island - mapa
Praslin Island - pogoda

Klimat na Praslin Island

Praslin Island znajduje się pod wpływem klimatu równikowego wilgotnego o odmianie monsunowej. Wyróżnia się tam porę suchą, która jest chłodniejsza i przypada na okres od czerwca do października, a także porę deszczową – od grudnia do kwietnia – kiedy jest najgoręcej i bardzo wilgotno. Temperatura wody sięga 26-29 stopni. Na tropikalne wczasy Praslin Island jest więc idealną destynacją!

Regiony na Praslin Island

Ta stosunkowo nieduża wysepka zachwyca wieloma pięknymi plażami. Na północy znajduje się Anse Lazio. Na południu uwagę zwraca natomiast malownicza Anse Bois de Rose, a Cote d’Or w pobliżu uroczej wioski Anse Volbert zapewnia wszystko, czego turysta potrzebuje do szczęścia. Warto odwiedzić położony w centralnej części Praslin rezerwat Valle de Mai.

Polecane hotele na Praslin Island

Z myślą o Twojej wygodzie wybraliśmy najlepsze hotele na wyspie. Dzięki dostępnym na miejscu udogodnieniom wakacje na Praslin Island będą źródłem relaksu i zadowolenia.

Polecane last minute na Praslin IslandLAST MINUTE

Zarezerwuj wczasy na Praslin Island w dobrej cenie. Zapoznaj się z ofertą i zdecyduj, gdzie spędzisz wymarzony urlop.