Round Island wczasy

Jeśli marzysz o dziewiczej przyrodzie, w otoczeniu której mógłbyś spędzić wczasy Round Island na pewno cię nie zawiedzie. Ta nieduża, rajska wysepka jest częścią Sainte Anne Marine National Park. Pokryta tropikalną zielenią, otoczona lazurowymi wodami - gwarantuje wypoczynek w kameralnej atmosferze. Zaplanuj na Round Island wczasy rodzinne lub podróż tylko we dwoje – Seszele sprawdzą się przy każdej okazji.


Round Island 2021

Dbamy o Twoje zadowolenie, dopinając oferty wakacyjne na ostatni guzik. Wczasy na Round Island 2021 to zakwaterowanie w luksusowym ośrodku, liczne atrakcje, all inclusive, a także dogodne połączenia lotnicze. Wszystko po to, abyś mógł zaplanować na Round Island wakacje zgodne z osobistymi preferencjami.

Przydatne informacje o Round Island

  • POŁOŻENIE: ok. 6 km na północ od Mahe.
  • WIZA: nie jest wymagana, potrzebny paszport z sześciomiesięcznym terminem ważności oraz bilet powrotny.
  • STREFA CZASOWA: UTC +4
  • JĘZYK: angielski, francuski oraz kreolski.
  • WALUTA: rupia seszelska, warto mieć karty kredytowe.
  • TRANSPORT: na wyspie nie ma dróg. Między wyspami transport łodziami, motorówkami, hydroplanami.
  • LOT: ok. 12 godz.
  • NAPIĘCIE: 220 lub 240 V – wymagany adapter.
  • SZCZEPIENIA: brak.
Round Island - mapa
Round Island - pogoda

Klimat na Round Island

Klimat panujący na Round Island można określić jako równikowy wilgotny o odmianie monsunowej. Dla poszukujących ciepła i słońca w wakacje Round Island jest idealnym kierunkiem, bo temperatura powietrza wynosi przez cały rok średnio 28 stopni, a zazwyczaj jest wyższa. Woda ma około 26-29 stopni. Pora sucha przypada na okres między czerwcem a październikiem, z kolei deszczowa na miesiące od grudnia do kwietnia.

Regiony na Round Island

Round Island otaczają inne malownicze wysepki. Rozrywki i zabytki kolonialne znajdziesz na Mahe. Popłyń także na uroczą Sainte Anne Island oraz na Cerf Island.

Polecane hotele na Round Island

Wakacje na Round Island upłyną w atmosferze luksusu, ponieważ hotel znajdujący się na wyspie dba o wszelkie wygody: przytulny wystrój, strefę spa, baseny, bogaty wybór zajęć sportowych i animacji.

Polecane last minute na Round IslandLAST MINUTE

Zapoznaj się z naszą ofertą wyjazdów last minute, a potem zarezerwuj wczasy na Round Island i przekonaj się, jak wygląda raj na ziemi.