Sainte Anne Island wczasy

Dziewicza przyroda, malownicze plaże i powietrze przesycone zapachem oceanu oraz tropikalnej roślinności. Jeśli właśnie tak wyobrażasz sobie wymarzone wczasy Sainte Anne Island jest kierunkiem dla Ciebie. Ta niewielka, prywatna wyspa zapewnia spokój, a także kameralną atmosferę. Możesz wylegiwać się na miękkim piasku lub korzystać z bogatej oferty zabiegów Spa czy zajęć sportowych. To Ty decydujesz, jak będą wyglądać Twoje rajskie wakacje Sainte Anne Island ma ku temu znakomite warunki.


Sainte Anne Island 2021

Chcemy, by nasi klienci wspominali swoje rajskie wakacje na Seszelach z szerokim uśmiechem, dlatego każda nasza propozycja jest starannie opracowywana. Pod ofertą Sainte Anne Island 2021 kryje się zakwaterowanie w luksusowym ośrodku all inclusive, dogodne połączenie lotnicze, opieka naszych lokalnych partnerów oraz moc atrakcji dla dzieci i dorosłych. Dzięki temu możesz zarezerwować na Sainte Anne Island wakacje dla całej rodziny!

Przydatne informacje o Sainte Anne Island

  • POŁOŻENIE: ok. 4 km od wyspy Mahe.
  • STREFA CZASOWA: UTC +4
  • JĘZYK: głównie angielski, ale też francuski i kreolski.
  • WALUTA: rupia seszelska, w hotelach można stosować karty, np. Visa.
  • TRANSPORT: Pomiędzy wyspami transport odbywa się łodziami, motorówkami, hydroplanami.
  • NAPIĘCIE: 220 lub 240 V – wymagany adapter.
  • WIZA: brak wizy, wymagany paszport z sześciomiesięcznym okresem ważności, a także bilet powrotny.
  • LOT: ok. 12 godz.
  • SZCZEPIENIA: brak.
Sainte Anne Island - mapa
Sainte Anne Island - pogoda

Klimat na Sainte Anne Island

Klimat równikowy wilgotny o odmianie monsunowej gwarantuje na Sainte Anne Island wczasy słoneczne i ciepłe. Temperatury nieznacznie się wahają w ciągu roku i mało kiedy spadają poniżej trzydziestu stopni. Pora deszczowa, która trwa od grudnia do kwietnia, jest najbardziej upalna, od czerwca do października trwa pora sucha, nieznacznie chłodniejsza.

Regiony na Sainte Anne Island

Znaczną część wyspy zajmuje Sainte Anne Marine National Park. Na północnym-zachodzie znajduje się malownicza zatoczka Anse Cabot, z kolei wschodnie wybrzeże Sainte Anne to Anse Cimetiere i Anse Manon. Warto popłynąć także na okoliczne wyspy – Round Island czy Cerf Island.

Polecane hotele na Sainte Anne Island

Decydując się na wczasy na Sainte Anne Island, zyskujesz zakwaterowanie w ekskluzywnym ośrodku. Czekają na Ciebie przytulne pokoje, strefa spa oraz liczne atrakcje: snurkowanie, rejsy, a nawet pikniki na plaży.

Polecane last minute na Sainte Anne IslandLAST MINUTE

Zarezerwuj wakacje na Sainte Anne Island, korzystając z naszej korzystnej oferty cenowej. Rajskie Seszele znajdują się na wyciągnięcie ręki.