Silhouette Island wczasy

Zastanawiasz się nad wczasami w miejscu, gdzie perłowy piasek pieści stopy, a kołysane wiatrem palmy dają schronienie przed tropikalnym słońcem? Wybierz Silhouette Island wakacje w tym rajskim zakątku na pewno będą wyjątkowe! Przejrzysta, turkusowa woda, orzeźwiająca zieleń lasów tropikalnych i otoczone malowniczą roślinnością luksusowe hotele gwarantują idealne warunki do błogiego wypoczynku, a kameralna atmosfera zachęca, by zorganizować na Silhouette Island wczasy dla całej rodziny.


Silhouette 2021

Twoje zadowolenie jest dla nas priorytetem. Na wakacje 2021 proponujemy hotele all inclusive na jednej z najpiękniejszych wysp Archipelagu Seszeli, wygodne połączenia lotnicze i profesjonalną opiekę. Na miejscu czekają dziewicze krajobrazy oraz wspaniałe atrakcje dla całej rodziny. Jeśli zdecydujesz się na wakacyjny wyjazd na Silhouette Island 2021 rok na długo pozostanie w Twojej pamięci.

Przydatne informacje o Silhouette Island

  • GEOGRAFIA: Silhouette to trzecia co do wielkości wyspa Seszeli, leży ok. 20 km od Mahe.
  • STREFA CZASOWA: GMT+4.
  • JĘZYK: kreolski, francuski i angielski.
  • TRANSPORT: na Seszelach obowiązuje ruch drogowy lewostronny. Po wyspie najlepiej poruszać się pieszo.
  • WIZA: nie jest wymagana przy pobycie do 90 dni, należy posiadać bilet powrotny i wskazać miejsce pobytu.
  • ZDROWIE: szczepienia nie są wymagane.
  • NAPIĘCIE ELEKTRYCZNE: 240 V, gniazdka typu brytyjskiego, warto zaopatrzyć się w adapter.
  • WALUTA: rupia seszelska, w hotelach akceptowane są dolary oraz karty kredytowe.
  • PRZELOT: 12-13 godzin.
Silhouette Island - mapa
Silhouette Island - pogoda

Klimat na Silhouette Island

Silhouette Island znajduje się w strefie klimatu równikowego. Od czerwca do października występuje pora sucha, a od grudnia do kwietnia deszczowa. Przez cały rok utrzymują się wysokie temperatury, nierzadko przekraczające 30 stopni Celsjusza. Temperatura wody wynosi ok. 26-28 stopni. Na tropikalne wczasy Silhouette Island jest jak znalazł!

Regiony na Silhouette Island

Silhouette Island to dziewicza wyspa, którą na stałe zamieszkuje ok. 200 osób. Wschodnia część wyspy to ukryte w tropikalnej zieleni luksusowe resorty oraz piękne plaże w pobliżu osady La Passe. Maleńka miejscowość Grand Barbe znajduje się na zachodnim wybrzeżu. Jeśli potrzebujesz ciszy i spokoju w wakacje Silhouette Island będzie idealnym wyborem.

Polecane hotele na Silhouette Island

Wakacje na Silhouette Island to błogi relaks w luksusowych warunkach. Nowoczesne hotele z basenami, restauracjami i licznymi atrakcjami dla osób w każdym wieku gwarantują wypoczynek na najwyższym poziomie.

Polecane last minute na Silhouette IslandLAST MINUTE

Przekonaj się, jak wygląda raj! Zarezerwuj wczasy na Silhouette Island i zachwyć się wspaniałą przyrodą Seszeli!