khao lak wakacje coral tarvel
KHAO LAK

Khao Lak wczasy

Zarezerwuj w Khao Lak wczasy dla całej rodziny i pozwól się uwieść niezwykłej atmosferze Tajlandii. Wypoczywaj na złocistych plażach, nurkuj w krystalicznych wodach Morza Andamańskiego, przemierzaj parki narodowe lub wybierz się na przejażdżkę na słoniu. To na pewno będą fascynujące wakacje Khao Lak uosabia bowiem wszystko, czego potrzebujesz, by zaplanować niezapomniany urlop.


Khao Lak 2022

Nie rezygnuj z egzotycznej przygody w Tajlandii, zdecyduj się na wyjazd do Khao Lak 2021 rok zapisując w pamięci jako czas emocjonujących wojaży oraz rajskiego wypoczynku. Z myślą o Tobie i Twoich najbliższych przygotowaliśmy dogodne połączenia lotnicze z Tajlandią, wybraliśmy komfortowe resorty z przytulnymi pokojami, all inclusive, wszelkimi wygodami i profesjonalną opieką. Spędzisz w Khao Lak wakacje życia.

Klimat w Khao Lak

  • WIZA: nie jest wymagana.
  • CZAS PRZELOTU: 11 godz.
  • JĘZYK: tajski, angielski.
  • CZAS LOKALNY: +6 godz. w stosunku do Polski.
  • WALUTA: baht.
  • SZCZEPIENIA: niewymagane.
  • NAPIĘCIE: 220 V.
  • ZAKAZY: zakaz używania e-papierosów, zakaz palenia na plaży.
  • KOMUNIKACJA: obowiązuje ruch lewostronny. Można poruszać się samochodem, skuterem, taksówką lub autobusem.
Khao Lak - mapa
Khao Lak - pogoda

Klimat w Khao Lak

Dla szukających miejsca na tropikalne wczasy Khao Lak ze swoim klimatem równikowym okaże się doskonałą alternatywą. Pora sucha trwa od listopada do lutego, po niej następują miesiące największych upałów poprzedzające porę deszczową, która trwa od czerwca do października.

Regiony w Khao Lak

Natai, Pakarang czy Pangsak – to piękne, szerokie plaże regionu Khao Lak. Są wysypane miękkim, jasnym piaskiem i niezwykle malownicze. Wprost stworzone do błogiego wypoczynku w cieniu tropikalnej roślinności.

Polecane hotele w Khao Lak

Wczasy w Khao Lak to gwarancja zakwaterowania w wygodnych hotelach all inclusive, dla których zadowolenie gości jest wartością nadrzędną. Znajdziesz tam nie tylko przytulne pokoje, ale także liczne atrakcje i udogodnienia: restauracje, baseny, korty tenisowe, spa i wiele innych.

Polecane last minute w Khao LakLAST MINUTE

Wybierz ofertę last minute i zarezerwuj wakacje w Khao Lak krainie słońca, dziewiczej przyrody i orientu.