kusadasi
KUSADASI
Idealne miejsce na aktywne wakacje

Kusadasi wczasy

Jeśli jeszcze nie wiesz, w jakim mieście spędzić zbliżające się wakacje, Kusadasi stanowi mocny punkt tegorocznej oferty przygotowanej przez nasze biuro podróży. Kurort okaże się doskonałym wyborem nie tylko dla par i grup znajomych, ale też dla rodzin z dziećmi – moc atrakcji sprawia, że tutaj nie sposób się nudzić. Najmłodszym z pewnością spodoba się w ogromnym aquaparku Adaland, oferującym świetną zabawę w różnego typu basenach, a także w delfinarium i specjalnej strefie do nurkowania. W takim mieście jak Kusadasi wczasy można zorganizować w sposób aktywny, korzystając z możliwości uprawiania sportów wodnych – ta część świata to raj zwłaszcza dla amatorów windsurfingu. Nie zawiedziesz się również podczas spacerów, ponieważ w mieście jest dużo zabytków (warto wybrać się np. na Gołębią Wyspę, duże wrażenie sprawiają też tutejsze meczety) oraz kameralnych restauracji serwujących kuchnię turecką i śródziemnomorską. Dla wielu turystów planujących wczasy Kusadasi to wymarzonym cel wycieczki – region łączy w sobie słoneczną pogodę, wspaniałe warunki przyrody, rajskie plaże, rozbudowane zaplecze restauracyjno-rekreacyjne i interesującą architekturę.


Kusadasi 2021

Hotele w tej części Turcji są zazwyczaj luksusowe i gwarantują dostęp do szeregu dodatkowych usług, takich jak: brodziki dla dzieci, baseny, wypożyczalnie leżaków, SPA. W Kusadasi wakacje będą więc udane nie tylko ze względu na bogactwo przyrodnicze i kulturowe tego obszaru, ale także z powodu pobytu w apartamentach w pełni spełniających oczekiwania turystów. Opracowując ofertę wycieczek w związku ze zbliżającym się sezonem urlopowym, postawiliśmy na najważniejsze dla naszego biura priorytety, czyli zagwarantowanie Tobie i Twoim bliskim komfortowego wypoczynku z dostępem do smacznych posiłków w ramach opcji all inclusive oraz organizację wczasów w czystych, wygodnych apartamentach. Oferta Kusadasi 2021 bazuje więc przede wszystkim na sprawdzonych, zaufanych hotelach, gdzie personel zawsze jest chętny do pomocy klientom, a jednocześnie swoje obowiązki wykonuje w sposób profesjonalny.

Przydatne informacje o Kusadasi

  • Język: turecki, jednak obsługa w hotelach, restauracjach i obiektach rekreacyjnych często posługuje się też językiem angielskim.
  • Wiza: wymagana.
  • Powierzchnia: ponad 260 km2.
  • Liczba mieszkańców: ok. 80 000.
  • Waluta: lira turecka.
  • Szczepienia: nie są wymagane.
  • Dominująca religia: islam.
Kusadasi - mapa
Kusadasi - pogoda

Klimat w Kusadasi

Klimat jest łagodny, charakteryzujący się gorącą porą letnią, kiedy temperatury wynoszą nawet ponad 35 stopni Celsjusza. Za najcieplejszy miesiąc uważany jest sierpień, natomiast za najchłodniejszy – styczeń (ok. 10 stopni).

Regiony w Kusadasi

W Kusadasi znajduje się kilka plaż, w wiele atrakcji obfituje również dzielnica portowa.

Polecane oferty
Aktualna oferta dostępna u naszego Konsultanta!
Oddzwonimy w 28 sekund!
lub Sprawdź nasze najlepsze oferty
PARAMETRY WYSZUKIWANA
Obecnie nie ma oferty spełniającej wszystkie twoje kryteria.
Zmień opcje wyszukiwania aby zobaczyć inne propozycje.

Polecane hotele w Kusadasi

Gwarantujemy, że wczasy w Kusadasi zawsze organizujemy w sprawdzonych hotelach, cieszących się bardzo dobrą opinią. W ofercie posiadamy apartamenty dostosowane do różnej liczby osób. Staramy się też zapewnić udogodnienia dla rodzin.

ELIADA HOTEL Turcja Kusadasi
Turcja Kusadasi
ELIADA HOTEL 4*
BRAK OFERT
,
DERICI HOTEL Turcja Kusadasi
Turcja Kusadasi
DERICI HOTEL 4*
BRAK OFERT
,
DERICI HOTEL Turcja Kusadasi
Turcja Kusadasi
DERICI HOTEL 4*
BRAK OFERT
,