fujairah
FUJAIRAH

Fujairah wczasy

Kiedy ktoś chce się wybrać na luksusowe, egzotyczne wakacje Fujairah jest jednym z najważniejszych kierunków, które polecamy. Zjednoczone Emiraty Arabskie są miejscem pełnym kontrastów, jednak Fujairah dodatkowo wyróżnia się na tle innych regionów – jego duży atut stanowi malownicze położenie między Zatoką Omańską (inne emiraty leżą nad Zatoką Perską) a górami Al-Hajar. Osobom przyjeżdżającym tu na wczasy Fujairah może więc zagwarantować różnorodny krajobraz i szerokie możliwości spędzania wolnego czasu, począwszy od trekkingu po górskich sawannach, poprzez nurkowanie w imponujących podwodnych jaskiniach ukrytych między rafą koralową, po korzystanie z bogatego zaplecza usług rekreacyjnych, hotelowych i gastronomicznych. Emiraty Arabskie stają się coraz ciekawsze turystycznie, dlatego wybierając się do takiego regionu jak Fujairah wakacje bez wątpienia staną się życiową, niezapomnianą przygodą.


Fujairah 2022

Ofertę wakacji Fujairah 2022 staraliśmy się skomponować z myślą o konkretnych potrzebach naszych klientów. Region obfituje w rozmaite warunki naturalne, dlatego dobrym pomysłem jest zaplanowanie części urlopu na wycieczki fakultatywne. W samej stolicy emiratu (miasto Fujairah) warto zobaczyć np. fort o dużej wartości historycznej oraz towarzyszące mu muzeum. Poza tym w Fujairah wczasy upłyną Ci na podziwianiu nie tylko zabytków i przyrody, ale też nowoczesnej architektury. Zjednoczone Emiraty Arabskie to prężnie rozwijający się obszar świata, a zabudowa miejska powstaje pod okiem najlepszych projektantów. Dlatego też gwarantujemy, że spędzając wakacje w Fujairah Ty i Twoi bliscy  będziecie zadowoleni ze standardu zakwaterowania. Większość apartamentów posiada dostęp do basenów i dodatkowych usług restauracyjno-rekreacyjnych, poza tym z niektórych apartamentów rozciąga się widok na piaszczyste, rajskie plaże.

Przydatne informacje o Fujairah

  • Bezpieczeństwo: pod względem przestępczości pospolitej całe Zjednoczone Emiraty Arabskie są jednym z najbezpieczniejszych miejsc na świecie.
  • Waluta: dirham.
  • Język: arabski, w regionach turystycznych można komunikować się w języku angielskim.
  • Zdrowie: szczepienia nie są wymagane. Na miejscu jest dobry dostęp do opieki medycznej.
  • Dominujące wyznanie religijne: islam.
Fujairah - mapa
Fujairah - pogoda

Klimat w Fujairah

Pogoda przez cały rok jest słoneczna, w okresie wakacyjnym panują jednak upały. Wakacje najlepiej zaplanować od października do marca (temperatura wynosi wówczas ok. 30 stopni). Wyjeżdżając na wczasy, należy koniecznie pamiętać o kosmetykach gwarantujących silną ochronę przed słońcem.

Regiony w Fujairah

Fujairah to jeden z emiratów i zarazem nazwa stolicy. Region dynamicznie rozwija się w sektorze turystycznym, a różnorodność geograficzna (góry, plaże) stanowi jego największy atut.

Polecane oferty
Aktualna oferta dostępna u naszego Konsultanta!
Oddzwonimy w 28 sekund!
lub Sprawdź nasze najlepsze oferty
PARAMETRY WYSZUKIWANIA
Obecnie nie ma oferty spełniającej wszystkie twoje kryteria.
Zmień opcje wyszukiwania aby zobaczyć inne propozycje.