w górę w górę
Festiwal Last Minute z Coral Travel
Festiwal LAST MINUTE
Last Minute 2020

Coralove okazje cenowe

Leniuchować, zobaczyć, poznać, smakować, poszaleć, nic nie robić i mieć wszystko all inclusive! Każdy ma swoją definicję wypoczynku. Nasze wakacje last minute uszyte są na miarę potrzeb każdego. Luksusowe resorty, ale i tanie hotele ekonomiczne z dobrą ceną.

Szykujesz się na wycieczkę? Sprawdź, gdzie będziesz nocować

Zapewniamy pobyt w renomowanych ośrodkach, które wyróżniają się nie tylko bogatym zapleczem gastronomicznym, ale również wieloma atrakcjami. Hotele dostępne w ramach formuły last minute charakteryzują się rozbudowaną ofertą rekreacyjną. Goście mogą skorzystać z basenów, siłowni, salonów SPA. Wiele osób z przyjemnością decyduje się na spróbowanie lokalnych przekąsek w przyhotelowych barach i restauracjach. Właściciele obiektów zapewniają także szereg animacji dla dzieci i dorosłych – popularnością cieszą się m.in. pokazy tańca. Jeśli wybierasz się na urlop z dzieckiem, możesz liczyć na pomoc profesjonalnej opiekunki.

Potrzebujesz więcej informacji na temat tegorocznej oferty all inclusive? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub drogą mailową. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania oraz zaproponujemy zakwaterowanie dostosowane do Twoich potrzeb.

Sprawdź naszą ofertę

Wybierz swoje wakacyjne miejsce, zabierz kochanego towarzysza podróży, radość życia i dobry humor - to mieszanka gwarantująca cudowne wakacje!

Polecane hotele last minute

Dla waszej wygody i aby ułatwić wam wybór wakacji przygotowaliśmy dla Was bogatą ofert hoteli last minute. Latamy prawie codziennie z lokalnych lotnisk w Polsce, co pozwala na wybranie dogodnej dla siebie liczby dni wakacji.

Polecane w ofercie last minute

Wakacje na ostatnią chwilę? Pogoda w kraju pokrzyżowała plany? Znamy to! Dlatego przygotowaliśmy wiele propozycji wakacji last minute, w tym hotele na wczasy z dziećmi z polskimi animacjami i all inclusive. Dla tych, którzy nie mają długiego urlopu albo przeciwnie, mają go dużo, proponujemy wyloty nie tylko na standardowe 7 czy 14 dni, ale również krótsze, np. przedłużony weekend od czwartku do niedzieli.